BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Maraton.pdf MaratonNW.pdf Rajd.pdf
IX Maraton Beskidy II Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Data:
05.11.2016
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
IX Maraton Beskidów
Dystans: 42.3 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRocznikKategoriaKrajKlubMiastoMetaStratatempopk1
1 260 Szcześniewski Miłosz M (1)1989M-I (1)POLSalco Sport Team Wschowa3:00:36,74:161:04:04,0
2 48 Faron Robert M (2)1974M-III (1)POLSalco Sport TeamZalesie3:06:43,906:07,24:241:04:17,7
3 79 Juzonis Egidijus M (3)1983M-II (1)LVASzkoła Sportowa NiemenczynNiemenczyn3:12:50,812:14,14:331:08:49,8
4 226 Vytautas Grażys M (4)1967M-III (2)LVASzkoła Sportowa NiemenczynNiemenczyn3:15:09,514:32,84:361:06:55,1
5 39 Czyż Bartłomiej M (5)1990M-I (2)POLTeam BikebrothersKraków3:22:07,021:30,34:461:06:56,3
6 87 KASZYCA PAWEŁ M (6)1978M-II (2)POLIGLOO BOCHNIAJANKOWICE3:29:37,429:00,74:571:07:28,8
7 97 KOMENDACKI DOMINIK M (7)1978M-II (3)POLMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMGłogów3:30:40,330:03,64:581:11:52,3
8 99 Wróblewski Jan M (8)1980M-II (4)POLKS SprintBielsko-Biała3:32:06,231:29,55:001:04:44,4
9 40 Dijokas Marius M (9)1981M-II (5)LVASzkoła Sportowa NiemenczynNiemenczyn3:32:48,632:11,95:011:11:31,5
10 56 Gardener Jacek M (10)1966M-IV (1)POLJacekbiega Running TeamWarszawa3:33:55,233:18,55:031:14:23,5
11 201 Rzywucki Wojtek M (11)1975M-III (3)POLrunnersclub.pl Piła3:34:52,534:15,85:041:13:05,9
12 200 Rykała Wojciech M (12)1977M-II (6)POLMyślenice3:35:15,834:39,15:051:13:27,7
13 47 Dudzik Robert M (13)1984M-II (7)POLLIMANOVA HOTELMSZANA DOLNA3:41:37,941:01,25:141:21:30,2
14 232 Wichniak Paweł M (14)1976M-III (4)POLT-Mobile Running TeamWarszawa3:42:08,641:31,95:151:13:47,9
15 34 Cohla Przemysław M (15)1979M-II (8)POLCieszyn3:42:38,542:01,85:151:14:31,2
16 165 OLSZOWSKI KRZYSZTOF M (16)1976M-III (5)POLMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEMIĘDZYBRODZIE BIALSKIE3:43:21,742:45,05:161:13:06,3
17 41 Dobija Andrzej M (17)1961M-IV (2)POLniezrzeszonyWęgierska Górka3:44:13,243:36,55:181:14:19,0
18 1 Atanasow Ancew Dawid M (18)1971M-III (6)POLWataha Trail TeamNowy Targ3:45:42,445:05,75:201:11:53,3
19 219 Sztefko Józef M (19)1965M-IV (3)POLultra beskid sportKozy3:46:14,445:37,75:201:14:19,6
20 233 Wierzejski Sławomir M (20)1969M-III (7)POLKlub Biegacza "Goch" BytówBytów3:47:01,646:24,95:221:16:09,5
21 82 Kania Karol M (21)1985M-II (9)POLxRunnersJastrzębie Zdrój3:48:14,547:37,85:231:15:41,1
22 176 Pawlica Piotr M (22)1981M-II (10)POLJeleśnia3:49:54,249:17,55:261:14:31,9
23 251 Olszowski Władysław M (23)1967M-III (8)POLTeam nabiegowkach.plMiędzybrodzie Bialskie3:50:49,950:13,25:271:17:33,6
24 29 CHRAPKIEWICZ MICHAŁ M (24)1987M-I (3)POLSBD Energetyk RybnikCieszyn3:51:46,051:09,35:281:18:11,6
25 146 Markiewicz Damian M (25)1978M-II (11)POLMarkiewicz Tri TeamAndrychow3:52:03,151:26,45:291:20:11,9
26 206 Sarna Krzysztof M (26)1987M-I (4)POLBieńkówka3:52:53,352:16,65:301:15:01,8
27 218 SZCZYRBOWSKI MICHAŁ M (27)1981M-II (12)POLAkademiarolkarza.plRybnik 3:55:55,555:18,85:341:22:28,9
28 111 Kukuła Sławomir M (28)1990M-I (5)POLAndrychów3:56:52,056:15,35:351:17:41,2
29 16 Błasiak Leszek M (29)1965M-IV (4)POLKęty3:58:52,458:15,75:381:20:51,7
30 58 Gaweł Bogdan M (30)1956M-V (1)POLFestiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójOświęcim-Zaborze3:58:53,058:16,35:381:20:49,6
31 228 WALUŚ Włodzimierz M (31)1960M-IV (5)POLSMS SzczyrkBielsko - Biała3:59:28,158:51,45:391:25:44,1
32 210 Somerlik Adam M (32)1973M-III (9)POLHażlach4:00:40,01:00:03,35:411:18:29,1
33 181 Pietyra Szymon M (33)1987M-I (6)POLJeleśnia4:01:01,01:00:24,35:411:17:51,1
34 18 Bondara Sylwia K (1)1987K-I (1)POLJacekBiega Running TeamWarszawa4:01:38,21:01:01,55:421:20:51,3
35 202 Sadowski Kuba M (34)1978M-II (13)POLWarszawa4:03:26,61:02:49,95:451:22:36,8
36 142 MALINOWSKI ZBIGNIEW M (35)1954M-V (2)POLKOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓWKOŁOBRZEG4:04:05,01:03:28,35:461:20:33,0
37 235 Witek Łukasz M (36)1978M-II (14)POLJaworze4:06:43,51:06:06,85:491:27:38,6
38 158 Motyl Piotr M (37)1965M-IV (6)POL1965Katowice4:10:06,51:09:29,85:541:22:26,7
39 250 Żywczak Artur M (38)1981M-II (15)POLKM PSP KrakówKraków4:11:45,21:11:08,55:571:24:22,6
40 179 PIECHULA Katarzyna K (2)1976K-III (1)POLTychy4:13:29,01:12:52,35:591:25:49,7
41 31 Chyczewski Robert M (39)1979M-II (16)POLŁódź4:13:40,21:13:03,55:591:22:08,4
42 101 Kot Remigiusz M (40)1973M-III (10)POLBeskidy Tir Sport Team Bielsko-Biała4:13:48,91:13:12,26:001:23:13,5
43 60 Giżyński Damian M (41)1984M-II (17)POLJastrzębie-Zdrój 4:14:24,41:13:47,76:001:24:01,4
44 137 Maczuga Bartłomiej M (42)1987M-I (7)POLGliwice4:15:08,01:14:31,36:011:20:33,2
45 85 Karpiński Konrad M (43)1978M-II (18)POLWrocław4:15:43,71:15:07,06:021:22:07,4
46 254 Rzechuła Sławomir M (44)1964M-IV (7)POLBielsko Biała4:17:18,21:16:41,56:041:31:43,2
47 113 Kuśmierski Michał M (45)1979M-II (19)POLBB RunnersBIELSKO-BIAŁA4:17:23,81:16:47,16:051:25:46,6
48 42 Doczekalski Jarosław M (46)1971M-III (11)POLK.B.Fartlek K.B. JyskJastrzębie-Zdrój4:17:39,11:17:02,46:051:23:35,9
49 45 DOSTOŁ Dominik M (47)1981M-II (20)POLKS M.E.T.A.Łaziska4:17:50,51:17:13,86:051:27:14,9
50 92 Knapik Katarzyna K (3)1986K-II (1)POLHumansport.plBielsko Biała4:18:07,11:17:30,46:061:24:31,6
51 239 Wołoszyn Ryszard M (48)1966M-IV (8)POLWapienicki TeamBielsko- Biała 4:18:07,51:17:30,86:061:26:12,9
52 227 Wajerowski Krzysztof M (49)1979M-II (21)POLKB Lupus OleśnicaOleśnica4:18:21,91:17:45,26:061:28:29,6
53 57 Garlewicz Asia K (4)1972K-III (2)POLbikebrotherskraków4:18:27,11:17:50,46:061:32:07,8
54 30 CHUDY HENRYK M (50)1955M-V (3)POLK S Olszewski i synowie SławskoSławsko4:19:08,11:18:31,46:071:19:58,5
55 207 Sawicki Lucjan M (51)1976M-III (12)POLŻywiec4:19:52,31:19:15,66:081:22:38,5
56 208 Skworc Grzegorz M (52)1987M-I (8)POLSiemianowice Ślaskie4:20:00,31:19:23,66:081:21:32,7
57 80 Kalamus Mirosław M (53)1978M-II (22)POLUltra Beskid SportŁodygowice4:20:49,31:20:12,66:091:25:18,7
58 38 Czernek Tomasz M (54)1977M-II (23)POLLipowa4:20:50,91:20:14,26:091:26:01,3
59 159 Nierada Marcin M (55)1983M-II (24)POLKatowice 4:20:54,11:20:17,46:101:29:39,3
60 9 Bernacki Eugeniusz M (56)1963M-IV (9)POLGPRS HydrokopGliwice4:21:23,01:20:46,36:101:26:45,1
61 175 Pastuszka Piotr M (57)1964M-IV (10)POLBielsko-Biała4:21:55,21:21:18,56:111:27:48,9
62 205 Sapeta Marcin M (58)1975M-III (13)POLQRAK-TEAMRadziechowy4:22:48,51:22:11,86:121:25:44,8
63 180 Pietrzak Jan M (59)1988M-I (9)POLZnajomi sędziegoWrocław4:23:48,61:23:11,96:141:29:09,4
64 98 Konik Grzegorz M (60)1969M-III (14)POLZadyszka OświęcimPrzeciszów4:25:07,81:24:31,16:161:29:04,4
65 55 Gałek Aleksander M (61)1983M-II (25)POLSłupsk4:25:08,61:24:31,96:161:33:39,3
66 110 Kubica Adam M (62)1978M-II (26)POLPędzące Nożyce BystraBystra4:25:28,01:24:51,36:161:18:41,5
67 67 Gruszczyński Dariusz M (63)1968M-III (15)POLKB Spartakus BełchatówBełchatów4:25:55,81:25:19,16:171:24:36,9
68 213 Stefański Zbigniew M (64)1972M-III (16)POLLibiąż JaninaLibiąż4:26:02,51:25:25,86:171:27:39,6
69 234 Wiliński Adam M (65)1971M-III (17)POLAluplastFałkowo4:26:08,51:25:31,86:171:18:28,2
70 43 Domagała Kamil M (66)1991M-I (10)POLNight Runners ZabrzeZabrze4:26:11,01:25:34,36:171:26:10,7
71 7 Bartula Piotr M (67)1974M-III (18)POLChciałem se pobiegaćKRAKÓW4:27:02,21:26:25,56:181:19:37,6
72 128 Łabudzki Dariusz Jacek M (68)1960M-IV (11)POLTSA SandomierzSandomierz4:27:31,81:26:55,16:191:25:54,5
73 197 Rożen Tomasz M (69)1980M-II (27)POLKraków4:27:38,21:27:01,56:191:35:24,2
74 91 Knapek Jan M (70)1979M-II (28)POLEaton Running TeamRadziechowy4:28:01,71:27:25,06:201:22:39,7
75 204 Sapeta Michał M (71)1983M-II (29)POLtoczka.plRadziechowy4:30:35,41:29:58,76:231:25:37,7
76 148 MAZUREK ARTUR M (72)1970M-III (19)POLKaczmarek ElectricCZARNY BÓR4:30:53,31:30:16,66:241:19:54,0
77 236 Witkowski Andrzej M (73)1980M-II (30)POLJaworzno4:31:12,41:30:35,76:241:31:49,9
78 73 Heller Karina K (5)1978K-II (2)POLSkoczow4:31:12,71:30:36,06:241:29:55,4
79 143 Małek Łukasz M (74)1980M-II (31)POLChłopaki z nizinWarszawa4:31:29,21:30:52,56:251:22:47,3
80 167 Paczkowski Paweł M (75)1973M-III (20)POLDIABECIAKIŁódź 4:31:49,21:31:12,56:251:30:29,1
81 59 Gawlas Zbigniew M (76)1978M-II (32)POLBrenna4:32:22,81:31:46,16:261:29:37,3
82 51 Fritz Wojciech M (77)1975M-III (21)POLBielsko -Biała4:32:33,81:31:57,16:261:35:22,1
83 157 Mosoń Wiktor M (78)1975M-III (22)POLMUKS Podkarpacie JedliczeGłowienka4:34:08,11:33:31,46:281:24:42,9
84 194 Rogala Maciej M (79)1972M-III (23)POLKS M.E.T.A.Pszów4:34:50,31:34:13,66:291:30:12,6
85 12 Bieniecka Anna K (6)1979K-II (3)POLOTK RzeźnikGliwice4:36:15,01:35:38,36:311:26:25,2
86 64 Górny Mirosław M (80)1965M-IV (12)POLModelarnia biega Bielsko-Biała 4:36:48,91:36:12,26:321:25:19,4
87 52 Fyda Dominik M (81)1976M-III (24)POLMikołów4:38:10,81:37:34,16:341:26:49,8
88 125 LISZKA PIOTR M (82)1953M-V (4)POLks Limanowa ForrestBYTOM4:38:19,41:37:42,76:341:36:53,8
89 153 Mirocha Łukasz M (83)1979M-II (33)POLUKASZ TEAMMucharz4:38:19,91:37:43,26:341:32:40,5
90 380 Jeziorczak Wojciech M (84)1979M-II (34)POLMyszoskoczki biegająKatowice4:38:34,21:37:57,56:351:37:52,9
91 252 Stopka Jan M (85)1981M-II (35)POLKS Halny Węgierska GórkaCięcina4:39:11,41:38:34,76:361:23:25,7
92 20 Buchalik Marian M (86)1970M-III (25)POLRydułtowy4:39:34,31:38:57,66:361:31:18,0
93 121 LEKSYCKI ROBERT M (87)1969M-III (26)POLPOLICJA GDYNIAGDYNIA4:40:00,61:39:23,96:371:32:04,8
94 154 MISIEWICZ TOMASZ M (88)1979M-II (36)POLNIEZRZESZONYKROSNO4:40:55,21:40:18,56:381:35:11,5
95 133 Łukasik Bernadeta K (7)1970K-III (3)POLZawoja 4:40:56,31:40:19,66:381:29:45,4
96 44 Domański Grzegorz M (89)1988M-I (11)POLNatural Born SpartanOświęcim4:41:19,51:40:42,86:391:29:29,3
97 10 Białek Olaf M (90)1965M-IV (13)POLmegatel.com.plKraków4:42:19,31:41:42,66:401:27:14,6
98 32 CIAPAŁA MAREK M (91)1981M-II (37)POLbyle dobiecŻywiec4:43:25,51:42:48,86:421:34:47,4
99 253 Nowaczyk Paweł M (92)1968M-III (27)POLŁódź4:43:47,81:43:11,16:421:25:49,8
100 65 Górski Marian M (93)1957M-IV (14)POLKRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaSolec Kujawski4:45:28,71:44:52,06:441:37:16,8
101 190 Pytel Adrian M (94)1980M-II (38)POLcieszyn4:46:03,21:45:26,56:451:32:42,0
102 240 Worobiec Józef M (95)1957M-IV (15)POLUMKS NADIR JĘDRZEJÓWJędrzejów4:46:24,01:45:47,36:461:31:53,6
103 183 Podolak Ula K (8)1994K-I (2)POLWrocław4:46:30,01:45:53,36:461:32:36,6
104 249 Zyzański Paweł M (96)1976M-III (28)POLRadziechowy4:47:21,51:46:44,86:471:31:27,8
105 144 MAŁKOWSKI BOGDAN M (97)1968M-III (29)POLSPARTANIE DZIECIOMMURÓW4:47:27,41:46:50,76:471:27:05,5
106 26 Cabaj Przemysław M (98)1984M-II (39)POLSaint Gobain SquadJaworzno4:48:06,51:47:29,86:481:32:50,5
107 46 Dubinskas Arunas M (99)1975M-III (30)LVASzkoła Sportowa NiemenczynNiemenczyn4:48:28,01:47:51,36:491:33:03,8
108 103 Kozłowski Wojciek M (100)1968M-III (31)POLKraków4:49:10,21:48:33,56:501:32:44,8
109 162 Nurzyński Michał M (101)1969M-III (32)POLSkarżysko Kamienna4:49:32,11:48:55,46:501:35:12,4
110 105 Krapf Cayne M (102)1986M-II (40)DEULaufgruppe MainschleifeVolkach4:49:40,01:49:03,36:501:25:40,8
111 177 Pernak Andrzej M (103)1972M-III (33)POLAluplastPoznań4:49:46,91:49:10,26:511:25:32,1
112 118 LASOTA MIROSŁAW M (104)1953M-V (5)POLWałcz4:51:04,81:50:28,16:521:35:12,5
113 72 HAMELA Krzysztof M (105)1960M-IV (16)POLAWSAChorzów4:51:45,91:51:09,26:531:34:20,9
114 5 Banaś Krzysztof M (106)1990M-I (12)POLPoznachowice Górne4:52:43,71:52:07,06:551:35:11,1
115 19 Boruch Łukasz M (107)1986M-II (41)POLSolec Kujawski4:53:07,71:52:31,06:551:35:22,7
116 61 Gluck Witek M (108)1965M-IV (17)POLŁódź4:53:09,61:52:32,96:551:35:25,8
117 182 Pobłocki Jan M (109)1957M-IV (18)POLGrupa Trójmiasto/Spartanie DzieciomGdańsk4:53:44,01:53:07,36:561:45:59,3
118 209 SMOŁKA BARTOSZ M (110)1977M-II (42)POLHRMAX ŻORYŻory4:53:58,71:53:22,06:561:29:31,2
119 141 MALICKA Angelika K (9)1983K-II (4)POLRokitno Szlacheckie Rokitno Szlacheckie4:54:31,01:53:54,36:571:33:41,6
120 88 Kazanowski Marcin M (111)1977M-II (43)POLKAMIENIEC4:55:05,61:54:28,96:581:33:58,9
121 178 Piechota Arkadiusz M (112)1985M-II (44)POLKS M.E.T.A.Rydułtowy4:55:29,21:54:52,56:591:38:09,1
122 214 STRASZEWSKI LESZEK M (113)1979M-II (45)POLK.S. M.E.T.ACzyżowice4:55:30,21:54:53,56:591:38:08,7
123 129 ŁAKOMSKI MARCIN M (114)1973M-III (34)POLWodzisław Śląski4:55:42,81:55:06,16:591:40:38,3
124 62 Gorczewska Renata K (10)1970K-III (4)POLRybarzowice4:56:17,51:55:40,87:001:38:57,2
125 187 Puchała Piotr M (115)1978M-II (46)POLSBD Energetyk RybnikWilcza4:56:17,51:55:40,87:001:29:07,8
126 93 Knopek Adam M (116)1980M-II (47)POLJaworze4:56:24,71:55:48,07:001:34:38,7
127 3 Bajak Małgorzata K (11)1978K-II (5)POLKraków4:56:49,81:56:13,17:011:38:26,5
128 230 WASZAK KAROL M (117)1989M-I (13)POLKORZYBSKIE REKINYKĘPICE4:57:45,01:57:08,37:021:39:12,2
129 77 Jura Dorota K (12)1985K-II (6)POLBielsko-Biala4:59:05,41:58:28,77:041:39:54,2
130 102 Kowalski Aleksander M (118)1976M-III (35)POLBielsko-Biała4:59:06,01:58:29,37:041:35:56,8
131 86 Kasiński Rafał M (119)1972M-III (36)POLZarzecze4:59:06,11:58:29,47:041:39:16,0
132 199 Ruta Maciej M (120)1977M-II (48)POLKB Arturówek Łódź/ASAPŁódź4:59:38,91:59:02,27:051:33:54,2
133 126 LOREK DARIUSZ M (121)1973M-III (37)POLWAPIENICKI TEAMJASIENICA5:01:59,82:01:23,17:081:40:47,3
134 109 KSEPKO RENATA K (13)1973K-III (5)POLBB RUNNERSBielsko Biała5:02:00,42:01:23,77:081:43:58,5
135 256 PASECKA SYLWIA K (14)1975K-III (6)POLGliwice5:02:09,12:01:32,47:081:41:26,0
136 258 Smyk Robert M (122)1971M-III (38)POLGliwice5:02:10,12:01:33,47:081:41:24,6
137 245 Zaborowska Urszula K (15)1962K-IV (1)POLk.b GOCH BytówBorzytuchom5:02:50,22:02:13,57:091:38:38,0
138 198 Ruta Tadeusz M (123)1950M-V (6)POLWKB Meta LubliniecDobra Nowiny5:03:41,12:03:04,47:101:43:23,5
139 152 Mirocha Mariusz M (124)1986M-II (49)POLBeskidy Tri Sport TeamKraków5:03:51,52:03:14,87:111:37:16,0
140 83 Kania Artur M (125)1986M-II (50)POLxRunnersJastrzębie Zdrój5:04:13,12:03:36,47:111:30:38,8
141 84 Kania Paweł M (126)1974M-III (39)POLSAINT-GOBAIN SQUADDąbrowa Górnicza5:04:32,42:03:55,77:111:36:55,2
142 184 Potęga Grzegorz M (127)1968M-III (40)POLDąbrowa Górnicza5:05:19,52:04:42,87:131:39:12,8
143 130 Łasek Dariusz M (128)1960M-IV (19)POLZnajomi sędziegoGłogów5:05:37,32:05:00,67:131:39:12,4
144 112 Kupczak Beata K (16)1991K-I (3)POLŻabnica5:07:24,32:06:47,67:161:42:51,8
145 94 Kocierz Piotr M (129)1975M-III (41)POLks.halny wegierska gorkaZywiec5:07:24,62:06:47,97:161:42:52,6
146 242 Wójtowicz Adriana K (17)1981K-II (7)POLKlub Biegacza GOCH Bytówbukowina5:08:23,82:07:47,17:171:39:18,7
147 246 Zawada Mateusz M (130)1991M-I (14)POLRozbiegany SulejówekSulejówek5:08:27,82:07:51,17:171:42:05,5
148 119 Laszczak Tomasz M (131)1970M-III (42)POLKW Bielsko-BiałaSzczyrk5:08:57,52:08:20,87:181:31:13,8
149 212 STAWSKI DARIUSZ M (132)1957M-IV (20)POLKB Arturówek ŁódźŁódź5:09:40,82:09:04,17:191:34:42,4
150 385 Bubula Paweł M (133)1980M-II (51)POLWiśniowa5:11:06,32:10:29,67:211:24:37,1
151 17 Bojda Grzegorz M (134)1974M-III (43)POLWAPIENICKI TEAM Bielsko-Biała 5:11:31,12:10:54,47:211:36:41,9
152 243 Wróbel Dariusz M (135)1975M-III (44)POL..byle dobiec :-)Bierna5:12:29,32:11:52,67:231:40:15,6
153 68 Grzegorzek Katarzyna K (18)1985K-II (8)POLWapienicki team Bielsko - Biała 5:14:11,62:13:34,97:251:45:40,2
154 215 Struk Gabriela K (19)1975K-III (7)POLWapienicki Team Mazańcowice 5:14:11,82:13:35,17:251:45:42,7
155 66 Grajny Piotr M (136)1968M-III (45)POLULKS LachowiceLachowice5:17:38,52:17:01,87:301:37:07,6
156 221 Świerżowski Maciej M (137)1979M-II (52)POLŻywiec5:17:53,72:17:17,07:301:36:21,3
157 151 MIĘKIŃSKI JACEK M (138)1975M-III (46)POLKwiaciarnia "Lilia" LIPOWA / LEŚNALipowa5:18:23,62:17:46,97:311:37:51,9
158 170 PANEK ELŻBIETA K (20)1978K-II (9)POLAmatorka Bielsko-Biała5:19:20,42:18:43,77:321:47:47,8
159 211 STANIEK TOMASZ M (139)1972M-III (47)POLMiędzyrzecze Górne5:20:04,12:19:27,47:331:43:18,3
160 127 Lusio Marcin M (140)1973M-III (48)POLFC Bayern MunchenJaworze5:20:04,92:19:28,27:341:43:18,8
161 145 Maras Ladislav M (141)1963M-IV (21)SVKMARAS teamPresov5:20:09,62:19:32,97:341:55:26,9
162 135 Łyscarz Józef M (142)1980M-II (53)POLwskrzeszenie nic maratonuKatowice5:21:30,12:20:53,47:361:43:27,0
163 23 Burzej Janusz M (143)1972M-III (49)POLAndrychów5:22:43,42:22:06,77:371:44:26,0
164 241 Wójcik Dawid M (144)1989M-I (15)POLAndrychów RunningAndrychów5:22:45,12:22:08,47:371:43:59,3
165 63 Gottman Bogusław M (145)1964M-IV (22)POLPocztowa Grupa BiegowaOświęcim5:22:50,62:22:13,97:371:33:40,6
166 123 Leśniak Marcin M (146)1986M-II (54)POLRozbiegany SulejówekSulejówek5:24:07,92:23:31,27:391:44:26,2
167 195 Ronduda Robert M (147)1976M-III (50)POLPolicja GdyniaGdańsk5:24:19,92:23:43,27:401:41:39,2
168 14 BIZOŃ MAŁGORZATA K (21)1963K-IV (2)POLBB Runners/PGB Sportowa PaczkaBielsko-Biała5:24:20,82:23:44,17:401:41:33,0
169 160 NIKIEL MARCIN M (148)1978M-II (55)POLNiezrzeszonyBielsko - Biała5:24:47,82:24:11,17:401:39:15,0
170 122 Lemieszka Marta K (22)1991K-I (4)POLRozbiegany SulejówekSulejówek5:25:15,72:24:39,07:411:44:27,6
171 53 Gabryś Daria K (23)1981K-II (10)POLNatural Born SpartanOświęcim5:27:20,32:26:43,67:441:56:10,2
172 27 CAŁA MACIEJ M (149)1976M-III (51)POLCHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓW5:27:59,72:27:23,07:451:44:32,0
173 108 Kryska Eliza K (24)1979K-II (11)POLBielsko - Biała5:28:08,32:27:31,67:451:52:57,1
174 69 Gunia Mariusz M (150)1965M-IV (23)OświęcimOświęcim5:30:37,32:30:00,67:481:43:48,1
175 259 Żyrek Stanisław M (151)1965M-IV (24)POLPisarzowice5:31:03,42:30:26,77:491:45:13,8
176 174 Pasterczyk Paula K (25)1998K-I (5)POLMuks Pdkarpacie JedliczeJedlicze5:33:05,82:32:29,17:521:52:19,9
177 173 Pasterczyk Dariusz M (152)1973M-III (52)POLMuks Pdkarpacie JedliczeJedlicze5:33:05,82:32:29,17:521:52:19,3
178 168 Palkij Aleksandra K (26)1987K-I (6)POLKS Limanowa ForrestDobra5:34:40,72:34:04,07:541:48:15,0
179 223 Truskolas Michał M (153)1975M-III (53)POLDIABECIAKIŁódź5:34:41,62:34:04,97:541:48:17,3
180 164 Oleksy Jarosław M (154)1959M-IV (25)POLKS Limanowa ForrestTymbark5:34:58,62:34:21,97:551:48:10,7
181 100 Korpus-Mielczarska Katarzyna K (27)1982K-II (12)POLSGB Samo się nie przebiegnieSławków5:35:11,02:34:34,37:551:48:05,6
182 225 Urbański Józef M (155)1958M-IV (26)POLKKB Mosir KrosnoKrosno5:35:51,92:35:15,27:561:46:54,1
183 50 Fiega Ryszard M (156)1958M-IV (27)POLMaraton GorliceGorlice5:35:52,32:35:15,67:561:43:12,5
184 117 LASOTA IRENA K (28)1951K-V (1)POLWałcz5:35:52,42:35:15,77:561:48:02,8
185 81 Kałaczyński Ryszard M (157)1960M-IV (28)POLKlub Biegacza 366 WituniaWitunia5:35:53,02:35:16,37:561:44:00,1
186 224 Urbanek Malgorzata K (29)1977K-II (13)POLamatorkaBielsko Biała5:40:58,32:40:21,68:031:49:30,1
187 96 Kohut Sebastian M (158)1982M-II (56)POLModelarnia BiegaBielsko-Biała5:42:17,12:41:40,48:051:52:57,1
188 192 RACHWOL JANUSZ M (159)1970M-III (54)POLHospicjum Św. FranciszkaRUDA ŚLĄSKA5:42:53,52:42:16,88:061:51:08,4
189 191 Rachwol Krzysztof M (160)1979M-II (57)POLHOSPICJUM ŚW.FRANCISZKAŚwiętochłowice5:42:54,52:42:17,88:061:51:07,2
190 149 Mędrala Czesław M (161)1946M-VI (1)POLSuper Maraton 100Bielsko Biała ul. Bobrowskiego 395:45:01,72:44:25,08:091:50:26,3
191 15 Błachut Tomasz M (162)1993M-I (16)POLRadziechowy5:45:02,02:44:25,38:091:45:44,9
192 172 Pasterak Jan M (163)1983M-II (58)POLSmart Gym Bielsko-BiałaWilamowice5:48:52,12:48:15,48:141:46:36,4
193 155 Mitręga Paweł M (164)1975M-III (55)POLŻywiec5:49:23,72:48:47,08:151:42:26,9
194 4 Banaś Radosław M (165)1982M-II (59)POLBogatynia5:50:55,32:50:18,68:171:50:09,1
195 161 Nowicki Jacek M (166)1960M-IV (29)POLgoRedaReda5:50:59,82:50:23,18:171:55:25,7
196 216 Strzelecki Lesław M (167)1960M-IV (30)POLKleszczów5:51:00,92:50:24,28:171:55:40,5
197 186 Puchala Basia K (30)1980K-II (14)POLWilcza5:52:13,62:51:36,98:191:55:48,6
198 189 Pyrsch Zbigniew M (168)1965M-IV (31)POL40-latek TychyTychy5:52:47,92:52:11,28:201:40:02,2
199 11 Bielicki Mirosław M (169)1975M-III (56)POLUltras RunBytom5:53:00,52:52:23,88:201:52:33,2
200 217 Sypniewska Hanna K (31)1954K-V (2)POLSpartanie Dzieciom/ Golden TeamGdynia5:54:29,52:53:52,88:221:55:56,3
201 196 Rożen Zofia K (32)1986K-II (15)POLKraków5:59:32,92:58:56,28:291:59:19,9
202 247 Zdynowski Jacek M (170)1965M-IV (32)POLKS Halny Węgierska GórkaŻywiec5:59:38,72:59:02,08:301:45:40,8
203 140 MAJKRZAK MARIUSZ M (171)1976M-III (57)POLPOLNI SUCHA BESKIDZKASUCHA BESKIDZKA5:59:53,62:59:16,98:301:48:10,9
204 37 Czapla Marzena K (33)1980K-II (16)POLBielsko-Biała5:59:57,32:59:20,68:301:52:58,0
205 132 Łuczaj Anna K (34)1983K-II (17)POLBielsko Biała6:00:48,93:00:12,28:311:53:02,1
206 163 Obstarczyk Andrzej M (172)1957M-IV (33)POLZadyszka OświęcimOświęcim6:05:31,53:04:54,88:381:58:36,7
207 8 Bączek Bartłomiej M (173)1972M-III (58)POLMiędzyrzecze Górne6:07:24,33:06:47,68:411:55:23,8
208 114 Kuśnierz Magdalena K (35)1971K-III (8)POLGorlicka Grupa BiegowaGorlice6:13:48,83:13:12,18:501:59:57,6
209 124 LIPIŃSKA ANNA K (36)1974K-III (9)POLCIDRY LOTAJOMRADZIONKÓW6:13:49,03:13:12,38:501:53:18,1
210 74 Huzarewicz Henryk M (174)1977M-II (60)POLCIDRY LOTAJOMRadzionków6:13:49,33:13:12,68:501:53:18,5
211 115 Kuśnierz Andrzej M (175)1971M-III (59)POLGorlicka Grupa BiegowaGorlice6:13:50,13:13:13,48:501:59:54,4
212 131 ŁĄTKOWSKI JACEK M (176)1974M-III (60)POLKOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓWKOŁOBRZEG6:16:37,63:16:00,98:542:02:19,9
213 229 Warzocha Katarzyna K (37)1978K-II (18)POL40-latek TychyTychy6:16:38,83:16:02,18:541:57:49,9
214 138 Madej Józef M (177)1951M-V (7)POLZadyszka OświęcimOświęcim6:54:58,23:54:21,59:482:12:04,0
215 220 Szymańska Ilona K (38)1976K-III (10)POLBytom6:54:58,53:54:21,89:482:04:27,8
216 255 Żuchowicz ELA K (39)1959K-IV (3)POLDąbrowa Górnicza7:11:57,84:11:21,110:122:12:53,0
217 257 Szeler Joanna K (40)1972K-III (11)POLBiegająca z psamiWarszawa7:29:32,84:28:56,110:372:38:45,4
218 156 Morawski Marcin M (178)1981M-II (61)POLPisarzowice7:30:21,84:29:45,110:382:11:03,3
DNF 185 Probst Wojciech M1985M-IIPOLHumansport.plHażlach1:04:03,5
DNF 25 Bytniewski Darek M1977M-IIPOLPKO Silesia Marathon TeamKatowice1:30:00,5
DNF 71 Habdas Paweł M1975M-IIIPOLBielsko-Biala1:35:55,9
DNF 136 Maciejowska - Bączek Katarzyna K1975K-IIIPOLMiędzyrzecze Górne1:55:23,9
DNS 13 Bieniecki Mirosław M1975M-IIIPOLOTK RzeźnikGliwice
DNS 70 Guzik Wacław M1959M-IVPOLKKB Mosir KrosnoKrosno
DNS 75 Janowska Magda K1976K-IIIPOLSlimak BytkówKatowice
DNS 106 KRÓL MACIEJ M1977M-IIPOLWPISZ CO CHCESZBielsko-Biała
DNS 188 Puda Krzysztof M1978M-IIPOLjeleśnia
DNF 231 Wawrzyniak Andrzej M1958M-IVPOLKatowice